Haber

Denizli’de Kaçakçılık Operasyonunda Sigara, Alkol ve Tabanca Ele Geçirildi

Denizli’de kaçakçılığın önlenmesine yönelik yürütülen çalışmalar çerçevesinde 2 farklı adrese gerçekleştirilen operasyonda; Sarma sigara, kaçak içki ve çok sayıda ruhsatsız tabanca ele geçirildi. Operasyonlarda 4 kişi hakkında adli işlem yapılırken, hapis cezası istenen 1 kişi de tutuklandı.

Denizli’de “Tütün ve Tütün Mamulleri ile Alkollü İçkilerin Kaçakçılığı ve Kaçakçılığı” suçunun önlenmesi ve her türlü yasa dışı ürünün satışının önlenmesi amacıyla düzenlenen operasyonda 3 zanlı yakalandı. Tutuklanan 3 kişi hakkında adli işlem başlatıldı. “5607 Sayılı Kaçakçılık ve Gayret Kanununa Muhalefet” suçundan zanlıların yargılandığı operasyonlarda, yapılan aramalarda 25 bin 660 adet sarma/doldurulmuş sigara, 60 kilogram kıyılmış tütün ve 14 şişe kaçak içki ele geçirildi.

Denizli’de kaçakçılıkla ilgili olarak aranan ve tutuklama kararı bulunan zanlıların yakalanmasına yönelik yürütülen çalışmalar çerçevesinde; “Nitelikli Dolandırıcılık” hatasından 23 yıl 5 ay hapis cezasına çarptırılan bir kişi, adli makamlarca yakalanarak tutuklandı. – DENİZLİ

sarkoy-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu